Maden Mah. Çiçekli Yalı Sokak No: 24 Büyükada – İstanbul Rezervasyon: 0543 382 24 44
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Büyükada’nın Eğlenceli Geceleri

Büyükada’da Nasıl Eğlenilir? Büyükada Eğlence Mekanları

Büyükada eğlence hayatı yaz-kış tüm hareketliliği ile sizi karşılıyor. Özellikle yaz mevsiminde dolup taşan sahil restoranlarında düzenlenen canlı müzik geceleri, kış mevsiminde ise otellerin ve kafelerin keyifli programları tatilcileri eğlendirmeye yetiyor.

Büyükada eğlence mekanları, Büyükada restoranları ve Büyükada barları, daha çok İskele ve Gülistan caddesinde yer alıyor. Havanın kararması ile ada ziyaretçileri canlı müzik yapan kafe ve restoranlardaki yerlerini alıyorlar. Dileyenler ise sahildeki çay bahçelerinde sakin ve huzurlu vakit geçiriyorlar. Şimdi, Büyükada'da nasıl eğlenilir, ayrıntılarıyla görelim. 

[widget-130]

Büyükada Bar ve Restoranları

Büyükada’da nasıl eğlenilir diyenler için Büyükada barları ve restoranları her gece hizmet veriyor. Canlı müzik yapan Büyükada mekanları, adaya konaklamalı tatil yapmak için gelenlere eğlenceli geceler hazırlıyorlar.

Siz de Büyükada barları ve kafelerinde eğlencenin nasıl olduğunu merak ediyorsanız gece vakti rotanızı iskele tarafına çevirmelisiniz. Rakı balık ziyafeti sırasında ve sonrasında canlı müziklerle birlikte eğlenebilir, bazen hüzünlenir bazen de dans edebilirsiniz.

Büyükada eğlence mekanları dışında şarap dükkanlarıyla da bilindiği için dilerseniz adada üretilen en iyi şarapların tadına bakarak sakin bir akşam geçirebilirsiniz. Ayrıca Büyükada eğlence hayatının olmazsa olmazı Açık Hava Sineması ile yaz akşamlarınızı sanatsal aktivitelerle değerlendirebilirsiniz. Yüksek sesli müzikler bana göre değil diyorsanız sahildeki çay bahçelerinde yıldızları seyredebilir, yorgunluk kahvenizi içebilirsiniz. Büyükada'da nasıl eğlenilir diye merak edenler için Büyükada barları ve canlı müzik yapan Büyükada mekanları:

Büyükada eğlence mekanları ve Büyükada barları:

Büyükada'da eğlence dolu bir akşam geçirmek isterseniz aşağıdaki eğlence mekanlarını inceleyebilirsiniz.

Secret Garden Restaurant

İskele Kafe

Lunapark Gazinosu

Prinkipo Restaurant (Taverna, Bar)

Güven Kafe

By Şükrü

Lavie Cafe

Yücetepe Kır Gazinosu

İpek’s Cafe

Crespo Cafe

Altınfıçı Birahanesi

Fayton Cafe

Yıldızlar Gazinosu

Botanik Restaurant

Kapri Restaurant

Alibaba Restaurant

Lido Restaurant

Mito Restaurant

Yada Beach Club

Büyükada Eğlence Mekanlarında Türk Sanat Müzikleri

Büyükada gece hayatı sahil restoranlarında ve otellerin restoranlarında hareketlidir. Haftanın 1 – 2 akşamı canlı müzik yapan Büyükada mekanlarından her gece yükselen Türk Sanat Müziği şarkılarının sesini duymak bir başkadır.

Büyükada organizasyon mekanları canlı müzik günleri için özel olarak hazırlanır. Masalar birkaç gün önceden rezerve edilmeye başlar. Adaya yaz aylarında gidecek olanların erken rezervasyon yaptırmaları gerekir. Akşam saatlerinde başlayan canlı müziklerle Türk Sanat Müziği’nin eşsiz besteleri seslendirilir. Büyükada’ya stres atmaya gelenler gecenin ilerleyen saatlerinde kendilerini dans ederken bulabilirler.

Büyükada’da nasıl eğlenilir sorusuna cevap veren canlı müzik yapan Büyükada mekanları, tatilcilerin keyifli anılarla evlerine dönmelerini sağlar. Büyükada eğlence mekanlarını merak edenler restoranların yolunu tutabilir.

[widget-133]

Büyükada Otel Restoranlarında Gece Hayatı

Büyükada’da nasıl eğlenilir diyenler için bir diğer önerimiz de otel restoranları olacak. Akşam yemeği servisi yapan Büyükada restoranları sakin bir gece geçirmek isteyenleri bekliyor olacak. Yılbaşı, doğum günü, evlilik yıldönümü, nişan ve düğün gibi kutlamalara da ev sahipliği yapan Büyükada restoranları, alternatif bir gece geçirmenizi sağlayacak. Dilerseniz romantik bir akşam yemeği için de Büyükada otel restoranlarını tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda konaklamanızı da bu otellerde yapabilirsiniz.

Büyükada eğlence mekanları ne kadar hareketli ise sokakları o kadar sakindir. Sadece barlardan oluşmayan gece hayatında sevdiklerinizle birlikte uzun yürüyüşlere de çıkabilirsiniz. Büyükada eğlence hayatında denize karşı içtiğiniz çaylar ve keyifli sohbetleriniz adanın manasına erişmenizi sağlayacaktır.

Büyükada’da nerede eğlenilir öğrendiyseniz rotanızı bir an önce Büyükada’ya çevirmelisiniz. Kaliteli restoranları, güler yüzlü işletmecileri ve canlı müzikleriyle Büyükada sizi bekliyor!

Yorum Yap

Rezervasyon
Rezervasyon +90 (543) 382 24 44