Maden Mah. Çiçekli Yalı Sokak No: 24 Büyükada – İstanbul Rezervasyon: 0543 382 24 44
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Büyükada’nın En İyi Oteli – Büyükada’da Nerede Kalınır?

Büyükada Konaklama – En İyi Büyükada Otelleri

İstanbulluların kaçış rotası, Marmara’nın kalbindeki cennet köşesi olan Büyükada’da nerede kalınır diye merak edenler için her bütçeye uygun seçenekler sunacağız. Yılın 365 günü tatil yapmaya uygun olan Büyükada restoranları, romantik sokakları, fayton ve bisikletleri, köşkleri ve plajları, otelleri ve pansiyonları ile güneyin tatil merkezlerini aratmamaktadır. Büyükada otelleri samimi atmosferleri ve güler yüzlü çalışanları sayesinde İstanbul’un en beğenilen otelleri arasında yer almaktadırlar.

Büyükada’da nerede kalınır diyenler için ilk seçenek tarihi Rum evleri olacaktır. Restore edildikten sonra tatilcilerin konaklamalarına sunulan Büyükada otelleri, nostaljik atmosferleri ile masalsı bir tatil yaşamanızı sağlayacaktır. Adanın tadı bu otellerde daha iyi çıkacaktır.

Peki Büyükada otelleri arasında en iyileri hangileri? Tarihi mekanlara ve plajlara yakın olan oteller neler? Büyükada'nın en iyi otelleri ve Büyükada restoranlı oteller ile ilgili aklınızdaki tüm sorulara cevap bulalım…

[widget-131]

En Çok Tercih Edilen Büyükada Otelleri – Hangi Oteller Beğeniliyor?

Büyükada’da ilk kez tatil yapacak olanların daha önce adada kalmış olan konukların önerilerine mutlaka göz atmaları gerekiyor. Büyükada otelleri arasından en çok tercih edilenlerde kalmak her zaman daha avantajlı olacak.

Hizmetleri, çalışanları, konumları ve yeme içme olanakları ile tatil sitelerinde olumlu yorumlar alan Büyükada otelleri sayesinde adada kaliteli zamanlar geçirebileceksiniz. Ahşabın romantik havası, tarih kokan merdivenleri ve çiçekli bahçeleri ile sizi ağırlayacak olan Büyükada otelleri ile adadan memnun ayrılacaksınız.

Büyükada’da Lüks Oteller – Konforuna Düşkün Olanlara Özel

Marmara’nın incisi Büyükada’da 50’den fazla otel bulunmaktadır. Bu oteller arasında mütevazi işletmelerin yanında lüks oteller de yer almaktadır. Büyükada lüks oteller sundukları imkanlar ve merkezi konumları nedeniyle tercih listenizin ilk sırasında olacaktır.

Kimi tarihi köşklerden oluşan kimi de modern yapılı olan Büyükada otelleri, büyük restoranları, olimpik havuzları, SPA merkezleri, spor salonları, tenis kortları gibi aşırı lüks hizmetlere sahip olmasa da adanın ayırt edilebilir tesislerindendir. Mütevazi oda sayıları, restoranları ve havuzları ile sakin bir ada tatili için yeterli özelliklere sahiptir.

Büyükada’da lüks oteller havaların ısınmasıyla birlikte tatilcilerin ilgisiyle karşılaştığı için erken rezervasyon yaptırmakta fayda vardır. Lüks Büyükada otelleri:

Ada Palas Butik Otel

Splendid Palace

The Prince Hotel

Büyükada lüks otel fiyatları 1800 TL’den başlamaktadır. Oda kahvaltı konseptiyle hizmet veren Büyükada'nın en iyi otelleri aynı zamanda havuz, bar, restoran ve kafeleriyle de adanın en iyileri arasında yer almaktadır.

Büyükada’da 5 Yıldızlı Oteller – Adada 5 Yıldızlı Otel Var Mı?

Büyükada’da 5 yıldızlı otel bulunmuyor maalesef. Bu nedenle seçiminizi lüks Büyükada otellerinden yana kullanabilirsiniz. 5 yıldızlı otel konforu arıyorsanız butik otel hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Lüks işletmelerde konforlu odalar, geniş bahçeler ve yeme içme hizmetleri bulabilirsiniz. Ayrıca yüzme havuzu, sigara içilmeyen odalar, engelli odaları, restoran ve oda servisi hizmetleri ile adanın en iyileri arasında yer alan oteller, tarihi ve doğal güzelliklere de oldukça yakındır.

Büyükada 5 yıldızlı oteller diyebileceğimiz lüks işletmelerde oda fiyatları 1800 – 5000 TL arasında değiştiği için bu otellerde kalacak olanların erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmaları ya da bütçelerini sınırlamamaları gerekiyor. 

Büyükada’da Havuzlu Oteller – Yüzmeden Olmaz Diyenler İçin!

Büyükada’nın en iyi otelleri nereler, havuzları var mı diye merak edenler için Büyükada havuzlu oteller de alternatif olacaktır. Havuzlu Büyükada otelleri özellikle adada yaz tatili yapacak olanlar için kaçırılmaması gereken bir konaklama fırsatıdır.

20 – 30 kişilik havuzlara sahip olan Büyükada havuzlu oteller, ada plajlarında yer bulamayanlar için sakin ve huzurlu bir seçenek olacaktır.

Büyükada havuzlu otel fiyatları 1200 – 3000 TL gibi ücretlerden başladığı için her bütçeye uygundur. En çok tercih edilen Büyükada havuzlu oteller ise:

Yeni Köşk Orman Otel

Ascot Hotel Büyükada

Splendid Palace

Yemyeşil bahçelerde yüzme keyfine varmak için Büyükada havuzlu otelleri tercih edebilirisiniz. Havuzlu Büyükada otelleri için erken rezervasyon yaptırmanızda fayda var.

Büyükada Butik Otel – En İyi Odaları İsteyenlere Özel…

Büyükada’nın aslında en çok tercih edilen otelleri butik olarak hizmet verenlerdir. Büyükada’da nerede kalınır diye düşünenler genelde tercihlerini butik otellerden yana kullanmaktadır.

10 – 20 odalı Büyükada butik otelleri, ferah odaları, restoran ve kafeleriyle adada en iyi hizmetleri vermektedirler. Eski Rum köşklerinin görkemine ve Büyükada’nın sakinliğine sahip olan Büyükada butik oteller, tarihi yerlere de yakın olmaları nedeniyle tercih edilebilir.

Büyükada butik otel fiyatları 1200 – 3000 TL arasında değişiklik göstermektedir. En çok tercih edilen Büyükada butik otelleri:

Ada Palas Butik Otel

Köşk Orman Butik Otel

Prenses Koyu Butik Otel

Eski köşklerde tarih kokan bir tatil yapmak isteyenler için en doğru seçenek Büyükada butik oteller olacak. Ailecek tatiller için de uygun olan Büyükada butik otel restoranları, havuzları, şirin bahçeleri ve imkanları ile sizleri beklemektedir.

Büyükada’da Pansiyonlar – Bütçe Dostu Ada Pansiyonları

Büyükada pansiyonları genellikle adada 1 gün geçirecek olanlar ve ekonomik otel arayanlar için adeta kurtarıcı niteliğindedir. Büyükada otellerinden daha mütevazi konaklama hizmetlerine sahip olan Büyükada pansiyonları, adanın iç kesimlerinde yer almaktadır.

Butik oteller gibi hizmet veren Büyükada pansiyonlarını bütçeniz kısıtlıysa ya da adada çok kısa kalacaksanız değerlendirebilirsiniz. Büyükada pansiyon fiyatları mevsimine göre 1000 TL ile 1500 TL arasında değişiklik göstermektedir. Büyükada pansiyonları ekonomik olsa da adada uzun süreli tatiller için uygun olmayacaktır. Butik oteller ve adanın lüks otelleri daha avantajlı bir tatil imkanı sunacaktır.

[widget-134]

Büyükada Bungalov – Doğa İle İç İçe Tatil!

Büyükada’da yemyeşil ağaçlar içinde tatil yapmak isterseniz Büyükada bungalov otellerinden de yararlanabilirsiniz. Büyükada’nın iç kesimlerinde ve plajlara yakın mevkide bulunan bungalovlar sayesinde ailecek ya da kalabalık gruplar halinde tatil yapabilirsiniz.

Büyükada bungalov fiyatları, butik otellere ve pansiyonlara göre daha yüksek olduğu için bütçenizi geniş tutmanızda fayda var. Ayrıca bungalov fiyatları yüksek olsa da odalar hemen dolduğu için erken rezervasyon yaptırmanız gerekiyor.

Büyükada bungalov fiyatları 2 kişilik odada 1000 TL’den başlıyor. Eğer bütçeniz genişse, özel bir tatil düşünüyorsanız ya da arkadaş grubunuzla adaya gelecekseniz bungalovlarda kalmak daha keyifli olacaktır.

Büyükada konaklama alternatiflerinden yararlanarak siz de bütçenize ve beğenilerinize uygun olan oteli bulabilirsiniz. Erken rezervasyon imkanlarından ve otel fırsatlarından yararlanarak ada tatilinizi ekonomik hale getirebilirsiniz. Büyükada'nın en iyi oteli hangisi diye arıyorsanız Secret Garden Restaurant ve Ada Palas fırsatları kaçırmayın!

Yorum Yap

Rezervasyon
Rezervasyon +90 (543) 382 24 44