Maden Mah. Çiçekli Yalı Sokak No: 24 Büyükada – İstanbul Rezervasyon: 0543 382 24 44
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Büyükada Restoran Etkinlik

Secret Garden Büyükada Restoran Etkinlik & Davet

Unutulmaz anlar yaşamak için mükemmel bir fırsat!

Secret Garden Büyükada Restoran'da muhteşem doğa manzarası ve şık dekorasyon sizi bekliyor...

Özel ve kurumsal tüm etkinliklerinizi gerçekleştirebileceğiniz atmosferimiz, deneyimli ekibimiz, profesyonel hizmet anlayışımız ve lezzetli yemek menümüzle hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi vadediyoruz. Eşsiz Adalar manzarasında düğün, nişan, kına, doğum günü ve bekarlığa veda partisi gibi özel etkinliklerinizi ya da iş hayatınızın dönüm noktası olacak kurumsal organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için bizlere ulaşmanız yeterli!

Büyükada Restoran Secret Garden olarak her detayı titizlikle planlıyor, size özel sunumlarımız ile kalplerinizi fethetmeye hazırlanıyoruz!

Siz de sevdiklerinizle birlikte unutulmaz anlar yaşamak istiyorsanız, Secret Garden Büyükada Restoran'a ulaşabilirsiniz...

büyükada restoran etkinlik

büyükada etkinlik mekanları

Özel Etkinlikler

Birlikte daha güzel ve özel hatıralar biriktirmeye ne dersiniz? Büyükada Restoran Secret Garden’ın gizli bahçesindeki yerinizi ayırtmayı unutmayın...

Romantik düğünler, şık nişan törenleri, eğlenceli doğum günü partileri ve keyif dolu bekarlığa veda organizasyonları... Lezzetli menü seçeneklerimizi, misafirlerimiz için sunduğumuz ayrıcalıklı imkanları ve göz kamaştıran dekorasyonumuzu siz de keşfedin, harika bir etkinlik için ilk adımı atın! Büyükada Restoran ekibimizle birlikte her detayın mükemmel olmasını sağlayıp sizleri memnun edelim!

Teknik ekipmanlardan dekorasyona, yemek servisinden organizasyon planlamasına kadar her şey kusursuz olsun...

Özel Organizasyonlar İçin Bilgi Alın

Kurumsal Etkinlikler

Şirketinizin özel günleri, önemli toplantıları ve seminerleri için Secret Garden Büyükada Restoran'daki yeriniz hazır!

Büyükada Restoran Secret Garden olarak geniş ve modern alanlarımız, profesyonel hizmet anlayışımız ve muhteşem doğa manzaramız ile misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabilmenizi sağlıyoruz. Secret Garden Büyükada Restoran'da kurumsal organizasyonlarınız için ihtiyaç duyduğunuz her türlü teknik ekipman size özel olarak tahsis ediyoruz.

Eğitim seminerleri, lansman etkinlikleri, iş yemekleri ve yıl sonu kutlamaları gibi çeşitli kurumsal organizasyonları unutulmaz bir deneyime dönüştürmek için bizi tercih edin diyoruz!

Kurumsal Organizasyonlar İçin Bilgi Alın
büyükada toplantı mekanları
Rezervasyon
Rezervasyon +90 (543) 382 24 44