Maden Mah. Çiçekli Yalı Sokak No: 24 Büyükada – İstanbul Rezervasyon: 0543 382 24 44
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İletişim

Secret Garden Restaurant
Büyükada/İstanbul
Maden Mah. Çiçekli Yalı Sokak No: 24 Büyükada – İstanbul

Enfes Yemekler, Doğayla Baş Başa Atmosfer, Ev Konforu ve Güler Yüz...

Sıkça Sorulan Sorular

Secret Garden Restaurant'ta düzenlemek istediğiniz özel ve kurumsal etkinlikler için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Müşteri ilişkileri departmanımız düğün, nişan, kına, söz, doğum günü, iş toplantısı, seminer, lansman, iş yemeği, bekarlığa veda partisi ve evlilik teklifi organizasyonlarınızla ilgili sizlere destek olacaktır.

Ada Palas Otel'deki Secret Garden Restaurant'a ulaşmak için Kabataş, Kadıköy, Beşiktaş, Eminönü ve Bostancı'dan kalkan Adalar vapurunu kullanabilirsiniz. Turyol ve Şehir Hatları'na ait olan Adalar vapuru ile Büyükada durağında indikten sonra birkaç dakikalık bir yürüme mesafesinin ardından restoranımıza gelebilir, enfes lezzetlerin tadına bakmaya hemen başlayabilirsiniz.

Nişan, düğün, söz, kına, bekarlığa veda partisi, iş yemeği, iş toplantıları, seminer, lansman, workshop, evlilik yıldönümü, doğum günü, evlilik teklifi organizasyonu gibi özel ve kurumsal etkinlikler için minimum 15 gün önceden rezervasyon yaptırmanız gerekir. Yaz dönemlerinde yoğunluk artacağından daha erken tarihlerde de rezervasyon yapabilirsiniz. Fix menü uygulamamız; etkinliğinizin türüne, konuk sayısına ve organizasyon süresine göre belirlenmektedir. Detaylar için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın

secret garden restoran iletişim
Rezervasyon
Rezervasyon +90 (543) 382 24 44