Maden Mah. Çiçekli Yalı Sokak No: 24 Büyükada – İstanbul Rezervasyon: 0543 382 24 44
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Toplantı & Seminer

Kurumsal Organizasyonların Adresi Büyükada Restoran Secret Garden!

Secret Garden Restaurant olarak profesyonel ve kurumsal toplantı donanımımız ile organizasyonlarınızın öncesinde, organizasyon sırasında ve sonrasında çeşitli imkanlar sunarak konforunuzu ve memnuniyetinizi sağlıyoruz.

Secret Garden'ı tercih eden konuklarımızdan dileyenlere toplantı sırasında coffee break ve toplantı sonrasında yeme-içme imkânı sunuyoruz. Adalar manzaralı toplantı odalarımızda gündüz ve öğlen saatlerinde ışıklandırma sistemi ile akşam vakitlerinde, açılır ve kapanır tavan özelliği ile hem aydınlık hem ferah bir atmosfer yaratıyoruz. Kurumsal organizasyonlarınızı gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilmek için tam kapsamlı hizmet sunuyoruz!

Engelli konuklarımıza özel ulaşım seçeneğimiz sayesinde restoranımıza sorunsuz bir şekilde ulaşmalarını garanti ediyor, iş hayatınız, kurumsal etkinlikleriniz ve en özel anlarınız için iddialı olduğumuzu belirtmek istiyoruz...

Misafirlerimiz talep ettikleri takdirde konforlu odalarımızda konaklayabilir, isterlerse de özel tekne ile adaya ulaşım fırsatından faydalanabilirler.

büyükada restoran toplantı

büyükada toplantı

Toplantı Ekipmanları

Secret Garden Restaurant'ta iş toplantılarınız devam ederken Adalar'ın eşsiz lezzetlerini tatma imkanı da bulacaksınız.

Seminer, lansman, iş toplantısı, bayi etkinlikleri, kuruluş partileri ve workshoplar için Secret Garden Restaurant'ın toplantı mekanı kiralama hizmetinden faydalanacak, kendinizi en özel misafirimiz gibi hissedeceksiniz. Barkovizyon, flip chart, Wi-Fi, ses sistemi, aydınlatma sistemi, DVD/ VCD player, mikrofon, ısıtma sistemi ve ajanda/ not defteri gibi ekipmanları kullanabilecek, yoğun temponuzun arasında bir de bu detaylarla uğraşmayacaksınız.

İleri teknoloji ile donatılmış odalarımızda etkili ve profesyonel toplantılar düzenleyeceksiniz...

Toplantı Mekanı Kirala

Yeme-İçme Servis ve Teknik Personel Desteği

Secret Garden Restoran olarak kurumsal etkinlikleriniz için tam kapsamlı ve profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Her türlü organizasyona uygun olan geniş ve konforlu toplantı mekanlarımızda uzman etkinlik planlama ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Şirketinizin yeni ürün tanıtımları, yıl sonu kutlamaları ve büyük iş anlaşmaları için gereken her türlü düzenlemeyi yapıyoruz. Gerek yiyecek-içecek servisi gerekse de teknik ihtiyaçlarınızda nitelikli kadromuzla yanınızda oluyoruz.

Siz de iş dünyasında fark yaratmak ve etkili toplantılar gerçekleştirmek için Secret Garden'da toplantı organizasyonu düzenleyin, firmanızın prestijini artırın!

Organizasyon Planla
secret garden restaurant mekan kiralama
Rezervasyon
Rezervasyon +90 (543) 382 24 44