Maden Mah. Çiçekli Yalı Sokak No: 24 Büyükada – İstanbul Rezervasyon: 0543 382 24 44
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Klasik Düğünler Geride Kaldı! Şimdi Adalar’da Düğün Moda!

Büyükada Düğün Mekanlarında Harika Bir Gün Sizleri Bekliyor

Düğün salonunda klasik bir düğün yapmak istemiyor musunuz? Otellerin balo salonları, saraylar ve yalılar da sizin için çok mu abartı? Butik konseptli bir düğün planlıyorsanız İstanbul Adalar düğün mekanları tam size göre olabilir. Büyükada restoran ve otellerinde gerçekleştirilen butik düğün organizasyonları, çiftlerin en yakınları ile anlamlı ve özel bir gün geçirmesini sağlar. Büyükada düğün mekanları, yeme-içme servisi, canlı müzik etkinlikleri ve muhteşem atmosferleri ile konuklarını memnun etmek isteyen tüm çiftleri ağırlar.

[widget-130]

Büyükada Butik Düğün Mekanları Nasıl Seçilir?

Büyükada düğün mekanları içinde seçim yaparken ilk kriteriniz konum olmalıdır. İskeleye, çarşıya ve meydana yakın olan Büyükada düğün mekanları herkes için daha kolay olacaktır. İstanbul Adalar düğün mekanları, bir düğün salonu kadar büyük bir kapasiteye sahip olamaz. Dolayısıyla Büyükada butik düğün mekanlarına davet edeceğiniz kişi sayısı çok önemlidir. Büyükada düğün mekanları genellikle daha küçük ve samimi düğünler için idealdir. Misafir listeniz yüz kişiyi geçmiyorsa Adalar düğün mekanlarında gönül rahatlığı ile bu özel günü kutlayabilirsiniz. Büyükada düğün mekanları arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus da mekanın doğal güzellikleri ve mimarisi. Genellikle tarihi köşkler veya bahçeli restoranlarda düğün yapmak isteyenlerin tercih ettiği Büyükada butik düğün mekanları; rüstik, bohem, vintage veya modern temalar sunar. Düğününüz için bir tema veya konsept belirlemek, mekanın atmosferini tamamlamanızı sağlar.

İstanbul Adalar düğün mekanlarının organizasyon hizmeti sunup sunmaması da seçimlerinizi etkilemelidir. Büyükada butik düğün mekanlarında genellikle düğün planlayıcıları olur. Bu Büyükada otellerinde müdür iken Büyükada restoran ve kafelerinde şefler olur. Adalar düğün mekanlarını seçerken sizlere profesyonel destek verecek birinin olup olmadığını öğrenmeniz gerekir. Tabii Büyükada’da düğün yapmak isteyenlerin dikkat etmesi gerekenlerden bir diğeri de detaylardır. Davetiyelerden masa kartlarına, hediyeliklerden fotoğraf köşesine kadar her detayı kişiselleştirerek Büyükada düğün mekanlarının size özel olmasını sağlayabilirsiniz.

Büyükada Düğün Mekanlarında Yeme-İçme Nasıl Olur?

Büyükada butik düğün mekanlarında özelleştirilmiş menü seçenekleri bulunur. Büyükada’da düğün yapılacak oteller ve Büyükada’da düğün yapılacak restoranlar, davetlilerin damak zevkine uygun çeşitli lezzetler hazırlayarak unutulmaz bir gastronomi deneyimi yaşatır. Özel kokteyller, şarap tadımları veya yerel içecekler ile düğününüzün içecek menüsü zenginleştirilir. İstanbul Adalar düğün mekanlarında açık bar hizmeti de sunulur, bu sayede konukların keyif alacağı bir akşam yaşanır. Geldik, düğün gecesinin en önemli anına, pasta kesme törenine. Büyükada’da düğün yapılacak yerlerde pastaya ek olarak tatlı, dondurma ve meyve tabağı servisi de yapılabilir.

Düğün Organizasyonunda Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Büyükada’da düğün yapılacak yerleri araştırırken, hava durumunu kontrol etmeyi de ihmal etmeyin. Adalar düğün mekanları genellikle açık havada olduğundan hava durumu planlarınızı etkileyebilir. Büyükada düğün mekanlarına karar verdiğinizde konuklarınıza Adalar vapur saatleri hakkında da bilgil vermeyi unutmayın. Son olarak da Büyükada’da düğün yapılacak otellerin ses ve ışık sistemlerini kontrol edin. Düğün organizasyonunuzda kullanılacak ses ve ışık sistemlerinin kalitesi, etkinliğinizi doğrudan etkiler. Profesyonel ekipmanlar ve teknisyenler ile çalışarak her şeyin sorunsuz ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Büyükada butik düğün mekanları, samimi ve kişisel bir düğün deneyimi yaşamak isteyen çiftler için mükemmel bir seçenektir. Doğru planlama ve dikkatli organizasyon ile bu özel gününüzü unutulmaz kılabilirsiniz.

[widget-133]

Büyükada Düğün Fiyatları Ne Kadar?

Büyükada’da düğün yapmak, daha büyük konseptli düğün programlarına göre daha uygun olur. Büyükada düğün mekanlarının fiyatları davetli sayısına, konsepte, talep edilen ek hizmetlere, gün ve düğün saatine göre değişir. Özellikle yaz mevsimlerinde Büyükada düğün mekanlarına talep çok fazla olduğundan Büyükada düğün fiyatlarında da artış görülebilir. Eğer uygun fiyatlarla Büyükada’da düğün yapmak isterseniz önceden rezervasyon oluşturmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Rezervasyon
Rezervasyon +90 (543) 382 24 44