Maden Mah. Çiçekli Yalı Sokak No: 24 Büyükada – İstanbul

0216 382 1 444

Kurumsal Toplantılarda Secret Garden Farkı…

Secret Garden Restaurant sadece bir restoran olmanın dışında iş dünyasının farklı ihtiyaçlarını da karşılıyor. Gün ışığı alan, yaz aylarında açık, kış aylarında kapalı salon özelliğine sahip restoranımızda önce işlerinizden sonra yemeklerimizden bahsedebilirsiniz.

Dilerseniz otelimizde konaklayarak restoranımızın lezzetlerinden ve hizmetlerinden daha fazla yararlanabilirsiniz. Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden bıkanlar için Büyükada’nın sakin atmosferinde küçük çapta bir şirket içi eğitim, seminer, motivasyon ya da bayi toplantısı düşünüyorsanız Ada Palas’ın ortamı tam istediğiniz düzeyde hizmet verirken Secret Garden Restaurant da yemekleriyle damak zevkinize hitap ediyor.

Gelin siz de farkımızı her açıdan görün…

Toplantı Sırasında ve Sonrasında Sunulan İmkanlar

Secret Garden Restaurant’ın profesyonel ve kurumsal toplantı donanımı ile organizasyonlarınızın öncesinde, organizasyon sırasında ve sonrasına çeşitli imkanlar sunularak konforunuz ve memnuniyetiniz sağlanıyor.

İsteyen misafirlere özel tekne ile adaya ulaşım fırsatı sağlanırken iskeleden otele, otelden iskeleye transfer hizmeti de veriliyor. Ayrıca engelli konuklarımıza özel ulaşım seçeneğimiz sayesinde restoranımıza sorunsuz bir şekilde ulaşmaları garanti ediliyor.

Misafirlerimiz dilerse konforlu odalarımızda konaklayabiliyor. Restoran özelliği ile ayrıcalık gösteren Secret Garden’da toplantı sırasında coffee break ve toplantı sonrasında yeme-içme imkânı sunuluyor.

Gün ışığı alma özelliği ile gündüz ve öğlen saatlerinde, ışıklandırma sistemi ile akşam vakitlerinde, açılır ve kapanır tavan özelliği sayesinde yaz ve kış aylarında toplantı imkanı sağlayan toplantı alanımızda kurumsal organizasyonlarınızı rahatlıkla yapabileceksiniz.

Toplantı Ekipmanları

  • Barkovizyon
  • Flip chart
  • Ücretsiz Wi Fi
  • Ses sistemi
  • Aydınlatma sistemi
  • DVD/ VCD player
  • Mikrofon
  • Isıtma sistemi
  • Ajanda/ Not defteri

Secret Garden Restaurant hizmetlerinden yararlanarak düzenlediğiniz toplantınız sonrasında keyifli masalarımızda yerlerinizi alarak ada lezzetlerini tatma imkanı bulacaksınız. Samimi atmosferimizde tüm yorgunluğunuzu atacaksınız. Gelin misafirimiz olun…

Rezervasyon
Yap