Maden Mah. Çiçekli Yalı Sokak No: 24 Büyükada – İstanbul

0216 382 1 444

Özel Davetleriniz İçin
Rotanızı Adaya Çevirin…

Secret Garden Restaurant özel davetleriniz ve etkinlikleriniz, doğum günü partileriniz, sınırlı sayıda nişan ve düğün organizasyonlarınız ve yıl dönümü sürprizleriniz için size destek oluyor.

Ada Palas Butik Otel’in masallardan çıkmış güzelliği ile herkesi büyüleyen süslü bahçesinde yer alan Secret Garden Restaurant hazırlayacağı özel yemek ve tatlı menüleri ile siz misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

50 kişi kapasiteli organizasyon alanımızda dilerseniz mini bir düğün veya nişan, dilerseniz parti organizasyonu, dilerseniz eşinize veya sevgilinize özel çift kişilik ayrıcalıklı bir yıldönümü sürprizi yapabilirsiniz. Secret Garden Restaurant’ın usta aşçıları size özel menüler hazırlıyor olacaklar. Ayrıca mum ışığının eşlik ettiği ve romantizmin doruklarda yaşandığı bahçemizde hayatınızdaki en önemli insana evlilik teklifinizi yapabileceksiniz.

Davet ve etkinlik organizasyonu ile ilgili detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için bizi aramanız veya e-mail göndermeniz yeterli. Büyüleyici ada atmosferi, tadına doyulmaz yemekler ve eğlenceli anlar sizi bekliyor.

Rezervasyon
Yap